dnd, d&d dungeons and dragons
 
Oficjalna Strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzelkowie
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Kontakt ˇ Statut ˇ Zarząd ˇ JOT ˇ Sprzęt ˇ Historia ˇ Materiały archiwalne OSP Krzelków ˇ Zdjęcia
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Strona Główna
Kontakt
Statut
Zarząd
JOT
Sprzęt
Historia
Materiały archiwalne OSP Krzelków
Zdjęcia
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Online
dungeons and dragons
 
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 18
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: KAPITAN KOX
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Facebook
dungeons and dragons
 
Kliknij "Lubię to" a na Twojej tablicy na Facebooku, będą wyświetlane aktualności z naszej jednostki.

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Witamy
dungeons and dragons
 
Witamy na Oficjalnej Stronie Internetowej Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzelkowie. Tutaj znajdziesz najnowsze informacje dotyczące działalności naszej jednostki.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Pożar szopy w Kalinowicach Dolnych
dungeons and dragons
 
Dzisiaj (22.04.2017) o godzinie 1:25 zostaliśmy zadysponowani do pożaru drewnianego pomieszczenia gospodarczego w Kalinowicach Dolnych. Po przybyciu na miejsce krzelkowskiej OSP, pożar był już opanowany przez strażaków z PC JRG Ziębice, JRG Ząbkowice Śląskie i OSP Henryków. Nasze działania polegały na przerzuceniu zgliszczy w celu ich całkowitego dogaszenia, oraz na rozbiórce nadpalonej drewnianej konstrukcji pomieszczenia. W działaniach oprócz wyżej wymienionych jednostek udział brały także OSP Wigańcice, OSP Bożnowice i OSP Nowy Dwór. Działania zostały zakończone około godziny 2:30.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Pożar traw przy drodze Krzelków-Lipa
dungeons and dragons
 
Dzisiaj (04.03.2017) tuż po godzinie 13:00, zostaliśmy zadysponowani do pożaru traw przy prostym odcinku drogi Krzelków-Lipa. Pożar udało się szybko ugasić, a spaleniu uległa niewielka część przydrożnego rowu. W działaniach oprócz OSP Krzelków, brał również udział zastęp PC JRG Ziębice. Problem wypalania traw powraca co roku w okresie wczesnowiosennym i choć dużo się o tym mówi, to wielu ludzi nadal dopuszcza się podpaleń, kierując się błędnym przekonaniem o słuszności tego rodzaju praktyk. W związku z tym apelujemy o rozsądek i wyobraźnię, gdyż w każdym tego typu pożarze giną różne organizmy żywe, a często nieprzewidziane rozprzestrzenienie się ognia, może stanowić poważne zagrożenie dla ludzi.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Pożar sadzy w przewodzie kominowym na ulicy Sportowej w Ziębicach
dungeons and dragons
 
Dzisiaj (14.02.2017) o godzinie 17:20 zostaliśmy zadysponowani do Ziębic, na ulicę Sportową, gdzie doszło do pożaru sadzy w przewodzie kominowym. Po przybyciu na miejsce zastępu z OSP Krzelków, działania prowadził już podnośnik hydrauliczny z JRG Ząbkowice Śląskie. Działania strażaków polegały na wygaszeniu kotła centralnego ogrzewania, stłumieniu ognia za pomocą gaśnicy proszkowej, oraz wyczyszczeniu i wybraniu popiołu z przewodu kominowego. Działania trwały około 1,5 godziny.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Walne zebranie sprawozdawcze za rok 2016
dungeons and dragons
 
Wczoraj (11.02.2017) w sali 'kominkowej" krzelkowskiej świetlicy, odbyło się zebranie sprawozdawcze z działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzelkowie. Na zebranie oprócz członków krzelkowskiej OSP, przybyli również przedstawiciele zarządu miejsko-gminnego ZOSP RP w osobach prezesa dh Ryszarda Nowaka, oraz komendanta gminnego dh Zygmunta Bielawskiego. Po otwarciu zebrania zostały odczytane sprawozdania z działalności OSP, sprawozdanie finansowe, oraz sprawozdanie z pracy komisji rewizyjnej.

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Powalnoe drzewa na drodze Muszkowice-Piotrowice Polskie
dungeons and dragons
 
Dzisiaj (02.12.2016) o godzinie 9:00, zostaliśmy wezwani na drogę Muszkowice-Piotrowice Polskie, gdzie nocna wichura powaliła 2 drzewa, blokując całkowicie przejazd. Po przybyciu na miejsce, nasi strażacy pierw zabezpieczyli miejsce akcji, a następnie za pomocą pilarek spalinowych, pocięli zalegające na jezdni drzewa, które następnie zostały przeniesione we wskazane przez leśniczego miejsce przy drodze. Działania trwały, około godziny.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Pożar sadzy w kominie w Muszkowicach
dungeons and dragons
 
Dzisiaj (06.11.2016) o godz. 16:55, zostaliśmy wezwani do miejscowości Muszkowice, gdzie zgłoszono pożar sadzy w przewodzie kominowym domu jednorodzinnego. Po przybyciu na miejsce krzelkowskich strażaków, rozpoznanie prowadził już zastęp z JRG Ząbkowice Śląskie. Na szczęście sadza wypalała się spokojnie, a jej ilość w kominie nie była zbyt wielka. Mimo to wygaszono palenisko kotła centralnego ogrzewania, a na wylot komina założono sito kominowe. Sadza wypaliła się do końca, a uszkodzeń komina nie stwierdzono. W działaniach oprócz JRG Ząbkowice Śląskie i OSP Krzelków, udział brał także zastęp z OSP Ciepłowody.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Kolejny pożar tego samego pustostanu w tym tygodniu
dungeons and dragons
 
Dziś (29.09.2016) około godziny 17:10, zostaliśmy już po raz drugi w tym tygodniu wezwani do pożaru tego samego pustostanu w Czerńczycach. Po przybyciu na miejsce 6-osobowego zastępu krzelkowskich strażaków, natarcie prowadziła już OSP Czerńczyce. Działania nasze jak i innych przybyłych na miejsce jednostek, polegały na utrzymywaniu zasilania wodnego, oraz zabezpieczaniu miejsca pożaru. W sumie w działaniach udział brało 6 zastępów: 3 z JRG Ząbkowice Śl. (w tym jeden z PC Ziębice), oraz OSP Czerńczyce, OSP Krzelków i OSP Henryków.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Pożar pustostanu w Czerńczycach
dungeons and dragons
 
Dzisiaj (26.09.2016) około godziny 12:30, nasza jednostka została wezwana do pożaru pustostanu w miejscowości Czerńczyce. Po przybyciu na miejsce krzelkowskich strażaków, akcję gaśniczą prowadziła już OSP Czerńczyce, podając 2 prądy gaśnicze na objęty w całości ogniem budynek. Nasi strażacy podali dodatkowy prąd wody, a w miarę przybywania na miejsce dodatkowych sił i środków, działania gaśnicze były wzmagane co przełożyło się na szybkie ugaszenie pożaru. Po przeszukaniu zgliszczy i upewnieniu, że nie ma ofiar działania zostały zakończone, a pustostan zabezpieczony. W akcji udział brało łącznie 6 zastępów straży pożarnej: 3 z JRG Ząbkowice Śląskie (w tym jeden z PC Ziębice), OSP Czerńczyce, OSP Henryków i OSP Krzelków.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Plama oleju napędowego na drodze Krzelków-Lipa
dungeons and dragons
 
W czwartek (15.09.2016) tuż przed godziną 15, zostaliśmy wezwani do neutralizacji plamy oleju napędowego na prostym odcinku drogi Krzelków-Lipa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, działania strażaków polegały na sorpcji rozlanej substancji, oraz na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W działaniach udział brali OSP Krzelków w składzie: Andrzej Galik, Zenon Boczar, Przemysław Kroczak i Piotr Rajczakowski, oraz zastęp Posterunku Czasowego JRG Ząbkowice Śl. z Ziębic, który zajął się zabezpieczeniem uszkodzonego pojazdu z którego pochodził rozlany olej.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Pożar sterty słomy w Lipie
dungeons and dragons
 
Dzisiaj (28.08), 40 minut po północy, zostaliśmy wezwani do pożaru sterty słomy zlokalizowanej między Lipą, a Ziębicami. Po przybyciu na miejsce krzelkowskiej OSP, na miejscu rozpoznanie przeprowadzał już zastęp z PC JRG Ziębice. Po przybyciu na miejsce pożaru właściciela sterty, podjęto decyzję o nie podejmowaniu działań gaśniczych, ponieważ cała sterta była objęta ogniem co było jednoznaczne z brakiem możliwości jej uratowania, a otaczające stertę użytki zielone i zaorane pole uniemożliwiało rozprzestrzenienie się ognia. Na miejsce, wezwano również OSP Henryków i OSP Czerńczyce, jednak po ocenie zagrożenia oba te zastępy i jak i PC JRG Ziębice wróciły do baz zaś OSP Krzelków, jeszcze przez 2 godziny zabezpieczała dopalającą się stertę. Z OSP Krzelków w działaniach udział brali: Andrzej Galik, Zenon Boczar, Szymon Sokołowski, Paweł Seweryniak i Piotr Rajczakowski.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Pożar kamienicy na ziębickim Rynku
dungeons and dragons
 
Wczoraj (04.07) o godzinie 19:20 , zostaliśmy wezwani do jednej z kamienic na Rynku w Ziębicach, gdzie prawdopodobnie stara instalacja elektryczna, była przyczyną pożaru na klatce schodowej. Na szczęście pożar szybko udało się opanować strażakom z ziębickiego posterunku JRG, jednak z uwagi na duże zagrożenie, oprócz krzelkowskiej OSP, na miejsce przybył również zastęp z JRG Ząbkowice Śląskie. Po sprawdzeniu całej kamienicy za pomocą detektora gazów i kamery termowizyjnej, a także po dokonaniu oględzin przez pogotowie energetyczne i gazowe, budynek został przekazany zarządcy, a strażacy powrócili do remiz. W sumie w działaniach udział brały 3 zastępy: PC JRG Ziębice, JRG Ząbkowice Śląskie, oraz OSP Krzelków w składzie: Andrzej Galik, Zenon Boczar, Szymon Sokołowski, Paweł Seweryniak, Przemysław Kroczak i Piotr Rajczakowski.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Strona 1 z 9 1 2 3 4 > >>
dnd, d&d
Przekaż 1% podatku dla Laury
dungeons and dragons
 
Ochotnicza Straż Pożarna w Krzelkowie zwraca się z prośbą o przekazanie 1% Waszego podatku, który pomoże wrócić do zdrowia córce naszego Drucha Piotra. Aby przekazać 1%, należy w swoim zeznaniu podatkowym (PIT) wpisać w odpowiedniej rubryce numer KRS 0000037904, a w rubryce poniżej (Cel szczegółowy 1%) należy wpisać: "2790 DLA LAURY SZKRABKO". Poniżej i obok znajdują się ilustracje które pomogą w wypełnieniu zeznania, należy na jedną z nich kliknąć aby ją powiększyć.

Za okazaną pomoc z góry dziękują Laura, Druh Piotr i OSP Krzelków
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Image and video hosting by TinyPic

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie